Eren Çilingir Erzurum

Yüksek Güvenlikli Kilit Sistemleri

Günümüzde özellikle İstanbul gibi metropol kentlerde, hanelerimizin ve işyerlerimizin güvenliğini sağlamak öncelikli konularımız haline gelmiş durumda. Ev ve işyerlerimizde alacağımızı güvenlik önlemlerinin başında kapı güvenliği gelmektedir. Yaşanan hırsızlık olaylarının büyük çoğunluğunda hırsızlar kilit sistemlerini devre dışı bırakarak eylemlerini gerçekleştirmektedir. Bu açıdan kapılarımızda yüksek güvenlikli kilitler bulundurmak başımıza gelebilecek hırsızlık olaylarına karşı alabileceğimiz en iyi önlemdir. Eren Çilingir birçok farklı firmanın ürettiği ileri teknoloji ürünü güvenlikli kilit sistemlerinin montajını yaparak siz değerli müşterilerimizin evlerinde rahat uyumalarına katkıda bulunur.

Çilingir servisimiz size ulaştığında kapınıza hırsız tuzaklı, yüksek güvenlikli kilit sistemlerinden taktırmak istediğinizi beyan ediniz. Tuzaklı kilitler için ödeyeceğiniz fazladan bir miktar para sizi ileride meydana gelebilecek çok daha büyük maddi kayıplardan koruyacaktır.

Çelik kapılarınıza, işyerlerinize, ofislerinize tuzaklı kilit takma işlemlerini Eren Çilingire güvenle yaptırabilirsiniz. Eren çilingir 7 gün 24 saat motorlu servis elemanları ile Erzurum’un bütün semtlerine en geç yarım saat içerisinde çilingirlik hizmeti verir.

Hemen arayın: 0506 960 59 96

İletişim

Eren Çilingir olarak Erzurum’da oto anahtar, elektronik anahtar ve ev, iş yeri çilingirlik hizmetleri, hidrolik kapı sistemleri ve bir çok alanda profesyonel hizmetler veriyoruz. Ayrıca çok fonksiyonlu araba anahtarlarını da yedekleyebiliyoruz.

Hemen arayın:

0506 960 59 96

0442 318 15 18

Adres:

Adnan Menderes Mahallesi, Ebu İshak Caddesi, Camii Altı, Şair Nefi Cd., Yenişehir Palandöken/Erzurum

Eren Çilingir

Hemen arayın:

0506 960 59 96

0442 318 15 18

Adres:

Adnan Menderes Mahallesi, Ebu İshak Caddesi, Camii Altı, Şair Nefi Cd., Yenişehir Palandöken/Erzurum